Dětské tábory a rekreace

Cestovní agentura SATELIT má dlouholeté zkušenosti s provozováním dětských táborů v Čechách i v zahraničí.

Pro letošní rok jsme pro vás připravili prázdninové pobyty pro děti od 6 do 16let v našich rekreačních zařízeních, které jsou majetkem zřizovatele (Pavel Chalupa - CA SATELIT KLADNO): Lesanka (Domažlicko) a Rakousy (Český ráj).

Jedním z našich nejznámějších táborů jsou Rakousy (bývalý objekt POLDI KLADNO) - ležící v krásném prostředí Českého ráje. V roce 2006 jsme zde pro děti postavili velkou zděnou jídelnu a v roce 2007 jsme zmodernizovali sociální zařízení pro dívky a chlapce.

Na všech našich táborech se o děti a jejich zábavu starají zkušení vedoucí a pedagogičtí pracovníci, zdravotnice a v neposlední řadě i skvělé kuchařky.Naší největší odměnou je zájem dětí a jejich rodičů, kteří se na naše tábory každoročně vracejí. Podle zájmu dětí připravujeme nové programy jako například: aerobik, výroba keramických předmětů, výuka angličtiny, nové celotáborové hry a zveme si řadu zajímavých hostů.

Rakousy / Český ráj (bývalý objekt POLDI KLADNO)

Rakousy / Český ráj (bývalý objekt POLDI KLADNO)

Dětský tábor Rakousy je včleněn do nejkrásnější oblasti Českého ráje, který skrývá mnoho malebných koutů např. Hrubá Skála, hrad Zbiroh, rozhledna Kozákov. DT leží v těsné blízkosti obce Rakousy, okres Semily. Je položen na kopci s výhledem na řeku Jizeru, která protéká v tzv. „Medovém údolí“. Koupání v řece Jizeře nebo na koupališti...

Dětský tábor Lesanka / Pec pod Čerchovem

Lesanka / Pec pod Čerchovem

Les, procházky, sport, koupání – vše v krásném lesnatém prostředí Chodska v blízkosti Domažlic a nedaleko rekreační oblasti Babylon. V areálu jsou dvě hřiště, stolní tenis a přírodní koupaliště...

Copyright © CA - Satelit 2023