Hotel Radějov

Hotel Radějov

Jižní Morava

Ukázat na mapě: mapy.cz, google.cz

GPS: 48°51'46.399"N, 17°24'1.348"E

Hotel Radějov se nachází v malebném a tichém údolí chráněné krajinné oblasti Jižní Moravy, obklopen lesy přírodní rezervace Čertoryje. V kraji proslulém tradiční pohostinností, stále živými lidovými tradicemi a především dobrým vínem.

Vybavení:

Restaurace, letní terasa, Relax bar, velký sál s kapacitou více jak 200 míst včetně tech. vybavení, salónky a klubovny. Výtah, fax, internet, směnárna, hotelový prodej, prodej denního tisku, hotelová doprava, vlastní hlídané parkoviště zdarma, garáže za poplatek.

Ubytování:

Dependance - skromné, ale čisté 2 a 4 lůžkové pokoje jsou vybaveny umyvadlem. Toalety a sprchy jsou společné na každém patře. Dependance je budova cca 20m od recepce. Na dependanci není možno dalšího lůžka - přistýlky. Dependance je v provozu pouze v období letních prázdnin.

Standard - 2 a 3 lůžkové hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - samostatným WC a koupelnou s umyvadlem a sprchou. Některé pokoje jsou s balkonem.

Superior - 2 a 3 lůžkové rekonstruované hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, novým nábytkem a televizorem. Některé pokoje jsou s balkonem.

Apartmány - jsou dva pokoje s balkonem vybaveny nádhernou koupelnou. První pokoj je 2 lůžková ložnice a druhý obývací pokoj se vybaven televizorem. Součástí apartmánu je i kuchyňka s lednicí, vařičem...

Stravování:

snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem ze dvou jídel a jednoho dietního jídla. Oběd je možno zakoupit v restauraci hotelu z jídelního lístku, nebo z nabídky denního menu

Zábava a sport:

V rozlehlém areálu hotelu se nachází fotbalové hřiště, asfaltové hřiště na volejbal, nohejbal, tenis, košíkovou, které bývá upraveno na kluziště. Stolní tenis, kulečník, karambol, stolní fotbal, šipky, dětský koutek. Sauna s bazénem, solárium a malé fitness v Relax centru. Okolní terén je přímo ideální pro turistiku, myslivce (daňčí obora) či vyznavače běžeckých lyží. Pro své hosty organizujeme večerní program (sport.utkání, taneční večer apd.), výlety po okolí: zámek Lednice, Milotice, Buchlovice apd.

Termíny:

celoroční provoz.

Příplatky:

Balkon - za pokoj s balkonem účtujeme příplatek 50 Kč za pokoj a noc. Apartmány jsou vždy s balkonem a balkon je již v ceně.

Pes - poplatek za domácí zvíře na pokoji je 100 Kč za noc.

Televizor - příplatek za televizor je 50 Kč za každou noc. Pokoje Superior jsou televizí již vybaveny a TV je v ceně. V systému vysílá 9 TV kanálů.

Další informace:

Poplatek OÚ se platí na místě.

Mimo hlavní sezonu zvýhodněný pobyt např. pro osoby které dosáhly věku 50ti let atd. Podrobný ceník v CK.

Číslo zájezdu: 204

Pobyt s polopenzí dospělí děti do 15 let
Dependance 2 390,- 1 195,-
Hotel standart 3 470,- 1 735,-
Hotel superior 4 070,- 2 035,-
Apartmán 5 270,- 2 635,-

Fotogalerie:

Hotel Radějov Hotel Radějov Hotel Radějov Hotel Radějov Hotel Radějov

Zpět

Aktuální nabídka

Mimořádná nabídka

Dětské tábory

Jako každým rokem tak i pro letošní sezónu máme připraveny pro děti dětské tábory Lesanka, Rakousy a Lesné

Školky a školy v přírodě

Penzion Lesné Jiřetín pod Jedlovou
Květen, červen 2020
380Kč osoba/den vč. plné penze

Rodinná rekreace za super cenu

Penzion Lesné Jiřetín pod Jedlovou,
červenec, srpen 2020
ubytování s plnou penzí 3430Kč
děti do 10ti let 2940Kč

Copyright © CA - Satelit 2020